Strony z największą liczbą kategorii
Poniżej wyświetlono co najwyżej 500 wyników w zakresie od 1 do 500.
- Świerczek Wendelin (10 kategorii)
- Lisiecki Arkadiusz (9 kategorii)
- Rak Romuald (9 kategorii)
- Bik-Zdzieszowski Emanuel (8 kategorii)
- Schneider Edward (7 kategorii)
- Bł. Emil Szramek (7 kategorii)
- Kościół pw. św. Walentego w Bieruniu (7 kategorii)
- Michalski Konstanty (7 kategorii)
- Kupny Józef (7 kategorii)
- Altaner Bertold (7 kategorii)
- Glinka Józef (7 kategorii)
- Jelito Józef (7 kategorii)
- Świerc Jan (7 kategorii)
- Frankiewicz Paweł (7 kategorii)
- Mathea Karol (7 kategorii)
- Piechura Augustyn (7 kategorii)
- Gawlina Józef (7 kategorii)
- Kubina Teodor (7 kategorii)
- Czembor-Jerzyński Franciszek (7 kategorii)
- Zimniak Janusz (7 kategorii)
- Schenk Wacław (7 kategorii)
- Bł. Stanisław Kubista (7 kategorii)
- Biolik Piotr (7 kategorii)
- Kozłowski Hubert (7 kategorii)
- Wagner Jan Franciszek (7 kategorii)
- Walenta Teodor (7 kategorii)
- Wowra Edward (7 kategorii)
- Kuś Jan Paweł (7 kategorii)
- Weissmann Jan (7 kategorii)
- Żydek Walenty (7 kategorii)
- Swaczyna Józef (6 kategorii)
- Dudek Alojzy (6 kategorii)
- Wodecki Bernard (6 kategorii)
- Sąsała Teodor (6 kategorii)
- Gruszka Jan (6 kategorii)
- Sobkowski Jerzy (6 kategorii)
- Ryguła Franciszek (6 kategorii)
- Huchracki Józef (6 kategorii)
- Sosnowski Jan (6 kategorii)
- Cichy Stefan (6 kategorii)
- Parafia Bożego Ciała w Jankowicach Rybnickich (6 kategorii)
- Miś Paweł (6 kategorii)
- Karch Alfred (6 kategorii)
- Słupina Józef (6 kategorii)
- Drobny Emil (6 kategorii)
- Kałuża Karol Stanisław (6 kategorii)
- Żmija Antoni (6 kategorii)
- Myrda Józef (6 kategorii)
- Orzeł Ludwik (6 kategorii)
- Kubsz Wilhelm (6 kategorii)
- Kałusek Antoni (6 kategorii)
- Bł. Michał Tomaszek (6 kategorii)
- Wojtas Maksymilian (6 kategorii)
- Holewik Wilhelm (6 kategorii)
- Hylla Antoni (6 kategorii)
- Matusik Józef (6 kategorii)
- Szawerna Rudolf (6 kategorii)
- Bagsik Antoni (6 kategorii)
- Brandys Jan (6 kategorii)
- Bednorz Herbert (6 kategorii)
- Waculik Gerard (6 kategorii)
- Grzyśka Izydor (6 kategorii)
- Musiał Stanisław (6 kategorii)
- Tomziński Jerzy (6 kategorii)
- Nagy Stanisław (6 kategorii)
- Galbas Adrian (6 kategorii)
- Pluszczyk Ignacy (6 kategorii)
- Gawor Józef (6 kategorii)
- Świerczek Leon (6 kategorii)
- Zimoń Damian (6 kategorii)
- Ligoń Juliusz (6 kategorii)
- Nowak Antoni (6 kategorii)
- Halemba Andrzej (6 kategorii)
- Hoszycki Alojzy (6 kategorii)
- Szojda Alfons (6 kategorii)
- Wieczorek Robert (6 kategorii)
- Włodarski Adrian (6 kategorii)
- Goehlman Romuald (6 kategorii)
- Adamski Stanisław (6 kategorii)
- Szojda Henryk (6 kategorii)
- Trombala Franciszek (6 kategorii)
- Św. Maksymilian Maria Kolbe (6 kategorii)
- Wierzbica Stanisław (6 kategorii)
- Kopietz Maksymilian (6 kategorii)
- Hupa Wiktor (6 kategorii)
- Bł. Ludwik Mzyk (6 kategorii)
- Grzesica Jan (6 kategorii)
- Dylla Hugo (6 kategorii)
- Orszulik Józef CM (6 kategorii)
- Jankowski Faustyn (6 kategorii)
- Rzychoń Józef (6 kategorii)
- Blachnicki Franciszek (6 kategorii)
- Dylla Paweł (6 kategorii)
- Dłubis Rufin (6 kategorii)
- Herrmann Teofil (6 kategorii)
- Parafia Imienia Najświętszej Maryi Panny i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich (5 kategorii)
- Doniec Aleksander (5 kategorii)
- Łysik Stefan (5 kategorii)
- Drzymała Teodor (5 kategorii)
- Kornas Eryk (5 kategorii)
- Czernecki Bernard (5 kategorii)
- Baczyński Teofil (5 kategorii)
- Raszka Alojzy (5 kategorii)
- Danecki Henryk (5 kategorii)
- Dobiasz Ignacy (5 kategorii)
- Krzykowski Józef (5 kategorii)
- Kaszyca Leon (5 kategorii)
- Jan Paweł II (5 kategorii)
- Weissmann Paweł (5 kategorii)
- Wieczorek Franciszek (5 kategorii)
- Drozd Jan Gerard (5 kategorii)
- Kudera Jan (5 kategorii)
- Bromboszcz Teofil (5 kategorii)
- Glensk Józef (5 kategorii)
- Kocha Emilia (5 kategorii)
- Magiera Jakub (5 kategorii)
- Maroń Franciszek (5 kategorii)
- Tomecki Alojzy (5 kategorii)
- Janosz Robert (5 kategorii)
- Stempor Wilhelm (5 kategorii)
- Zubert Bronisław (5 kategorii)
- Kopiec Bolesław (5 kategorii)
- Pietrulla Reinhard Jan (5 kategorii)
- Bł. Michał Kozal (5 kategorii)
- Imiołczyk Wilhelm (5 kategorii)
- Rother Alojzy (5 kategorii)
- Dolina Józef (5 kategorii)
- Jurczyga Józef (5 kategorii)
- Konieczny Alojzy (5 kategorii)
- Grocholewski Zenon (5 kategorii)
- Bł. Alojzy Liguda (5 kategorii)
- Franielczyk Antoni (5 kategorii)
- Kot Jan (5 kategorii)
- Diepenbrock Melchior (5 kategorii)
- Huwer Józef (5 kategorii)
- Cebula Cecylia (5 kategorii)
- Kapica Jan (5 kategorii)
- Palarczyk Franciszek (5 kategorii)
- Brandys Edward Paweł (5 kategorii)
- Mierzwa Regina (5 kategorii)
- Bańka Józef (5 kategorii)
- Szwajnoch Stefan (5 kategorii)
- Miśka Franciszek (5 kategorii)
- Bertram Adolf (5 kategorii)
- Kustusz Alfons (5 kategorii)
- Rzymełka Jan 1877-1960 (5 kategorii)
- Krzysteczko Gothard (5 kategorii)
- Tkocz Stanisław (5 kategorii)
- Masny Jan (5 kategorii)
- Arlik Józef (5 kategorii)
- Niebiański Maksymilian (5 kategorii)
- Poloczek Teodor (5 kategorii)
- Cichoń Alojzy (5 kategorii)
- Bednorz Alfred (5 kategorii)
- Pawełczyk Piotr (5 kategorii)
- Olszowski Grzegorz (5 kategorii)
- Zdrzałek Wiktor (5 kategorii)
- Dambek Alfons (5 kategorii)
- Zimmermann Józef (5 kategorii)
- Porada Emil (5 kategorii)
- Ciemała Wilhelm (5 kategorii)
- Wrzoł Ludwik (1881-1940) (5 kategorii)
- Kulawy Jan Wilhelm (5 kategorii)
- Brzezina Karol (5 kategorii)
- Hlond August (5 kategorii)
- Marszałek Rudolf (5 kategorii)
- Zakrajewski Paweł (5 kategorii)
- Pisarek Stanisław (5 kategorii)
- Cebula Józef (5 kategorii)
- Michalik Stefan (5 kategorii)
- Mnich Wawrzyniec (5 kategorii)
- Kusy Tadeusz (5 kategorii)
- Biesok Franciszek (5 kategorii)
- Kaczmarczyk Karol (5 kategorii)
- Kopiec Jan (5 kategorii)
- Arndt Augustyn (5 kategorii)
- Czyż Franciszek (5 kategorii)
- Michalski Wilhelm (5 kategorii)
- Stokowy Ignacy (5 kategorii)
- Golda Karol (5 kategorii)
- Myszor Jerzy (5 kategorii)
- Śmieja Leon (5 kategorii)
- Kołodziej Bernard (5 kategorii)
- Hejnoł Pius (5 kategorii)
- Hlond Ignacy (5 kategorii)
- Bista Stanisław (5 kategorii)
- Tomys Henryk (5 kategorii)
- Nawa Karol (5 kategorii)
- Kowalik Julianna (5 kategorii)
- Mańka Alfons (5 kategorii)
- Wons Krzysztof (5 kategorii)
- Bec Gwidon (5 kategorii)
- Domański Jan (5 kategorii)
- Nagy Franciszek (5 kategorii)
- Michatz Paweł (5 kategorii)
- Broda Karol (5 kategorii)
- Kościół Świętego Ducha w Bytomiu (5 kategorii)
- Pielgrzymka stanowa do Piekar (5 kategorii)
- Brzoska Wiktor (5 kategorii)
- Pustelnik Juliusz (5 kategorii)
- Kałuża Dariusz (5 kategorii)
- Marciński Jan (5 kategorii)
- Kozubek Roman (5 kategorii)
- Kubina Wiktor (5 kategorii)
- Broda Ludwik (5 kategorii)
- Szymbor Wilhelm (5 kategorii)
- Siwiec Ignacy (5 kategorii)
- Malina Tomasz (5 kategorii)
- Juretzko Eugeniusz (5 kategorii)
- Waleczek Alojzy (5 kategorii)
- Rudy Raciborskie (5 kategorii)
- Kurpas Józef (5 kategorii)
- Kopczyk Konstanty (5 kategorii)
- Pietras Henryk (5 kategorii)
- Kałuża Franciszek (5 kategorii)
- Szkróbka Alfred (5 kategorii)
- Parafia św. Mikołaja w Bujakowie (5 kategorii)
- Dygacz Adolf (5 kategorii)
- Potyka Augustyn (5 kategorii)
- Mocigemba Maksymilian (5 kategorii)
- Parafia św. Floriana w Chorzowie (5 kategorii)
- Parafia św. Józefa w Rudzie Śląskiej (5 kategorii)
- Lewek Michał (5 kategorii)
- Góra św. Anny (5 kategorii)
- Panek Marek (5 kategorii)
- Urban Augustyn (5 kategorii)
- Wadas Franciszek (5 kategorii)
- Misiuda Hubert (5 kategorii)
- Stopa Alfons (5 kategorii)
- Ryszka Franciszek (5 kategorii)
- Malorny Franciszek (5 kategorii)
- Legerski Stanisław (5 kategorii)
- Zimoń Henryk (5 kategorii)
- Chodzidło Jan (5 kategorii)
- Barabasz Jan (5 kategorii)
- Wolnik Bruno (5 kategorii)
- Szubert Józef (5 kategorii)
- Wrodarczyk Wilhelm (5 kategorii)
- Mixa Paweł (5 kategorii)
- Komorek Rudolf (5 kategorii)
- Jędrysik Seweryn (5 kategorii)
- Kiełbasa Antoni (5 kategorii)
- Palla Bogumił (5 kategorii)
- Strauch Jan (5 kategorii)
- Bączkowicz Franciszek (5 kategorii)
- Bł. Wincenty Kadłubek (5 kategorii)
- Król Hugo Franciszek (5 kategorii)
- Reiman Antoni (5 kategorii)
- Dziadek Ferdynand (5 kategorii)
- Siara Jan (5 kategorii)
- Hawlicki Ernest (5 kategorii)
- Kominek Bolesław (5 kategorii)
- Marklowski Konrad (5 kategorii)
- Gruchot Rafał (5 kategorii)
- Wieczorek Seweryn (5 kategorii)
- Humeński Julian (5 kategorii)
- Duda Roman (5 kategorii)
- Wrona Wilhelm (5 kategorii)
- Krasoń Teresa (5 kategorii)
- Cogiel Marceli (5 kategorii)
- Krzemiński Tadeusz (5 kategorii)
- Sobek Karol (5 kategorii)
- Gołąb Piotr (5 kategorii)
- Domin Czesław (5 kategorii)
- Rak Teodor (5 kategorii)
- Grzondziel Rafał (5 kategorii)
- Sosna Jan (5 kategorii)
- Kurek Franciszek (5 kategorii)
- Bojarski Ludwik (5 kategorii)
- Kantor Krystian (5 kategorii)
- Chodzidło Teofil (5 kategorii)
- Ludwig Gertruda (5 kategorii)
- Kompalla Norbert (5 kategorii)
- Włodarz Hipolit (5 kategorii)
- Krzoska Emanuel (5 kategorii)
- Kozak Walenty (5 kategorii)
- Rozmus Wincenty (5 kategorii)
- Herrmann Faustyn (5 kategorii)
- Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Lądku Zdroju (5 kategorii)
- Kosyrczyk Klemens (5 kategorii)
- Balwierz Marian (5 kategorii)
- Czaja Andrzej (5 kategorii)
- Wieczorek Władysław (5 kategorii)
- Winczowski Franciszek (5 kategorii)
- Barański Paweł (5 kategorii)
- Nossol Alfons (5 kategorii)
- Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Chwałowicach (5 kategorii)
- Wroński Maksymilian (5 kategorii)
- Bieniek Juliusz (5 kategorii)
- Hoffman Alfred Jan (5 kategorii)
- Kościół pw. św. Anny w Lublińcu (5 kategorii)
- Harazim Franciszek (5 kategorii)
- Francus Emanuel (5 kategorii)
- Kopp Georg (5 kategorii)
- Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pszowie (5 kategorii)
- Wrzeciono Jakub (4 kategorie)
- Sikora Jakub (4 kategorie)
- Szymik Jerzy (4 kategorie)
- Kobylnicki Jan (4 kategorie)
- Golli Wilhelm (4 kategorie)
- Waszecki Stanisław (4 kategorie)
- Foit Franciszek (4 kategorie)
- Sapieha Adam Stefan (4 kategorie)
- Św. Eugeniusz de Mazenod (4 kategorie)
- Gulbinowicz Henryk (4 kategorie)
- Lichota Józef (4 kategorie)
- Michalik Aleksander (4 kategorie)
- Podział diecezji - metropolia katowicka (4 kategorie)
- Jankowski Henryk Marian (4 kategorie)
- Szulc Bartłomiej (4 kategorie)
- Klon Alojzy (4 kategorie)
- Macharski Franciszek (4 kategorie)
- Bernaisch Wiktor (4 kategorie)
- Rupik Paweł (4 kategorie)
- Bujar Emanuel (4 kategorie)
- Rzychoń Karol (4 kategorie)
- Kępka Marian (4 kategorie)
- Bombas Ludwik (4 kategorie)
- Czudek Józef (4 kategorie)
- Szczurek Franciszek (4 kategorie)
- Gajda Jan (4 kategorie)
- Loska Henryk (4 kategorie)
- Strojny Marian (4 kategorie)
- Wypler Antoni (4 kategorie)
- Bulla Teodor (4 kategorie)
- Parafia Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Tarnowskich Górach (4 kategorie)
- Zając Andrzej (4 kategorie)
- Koppel Wilhelm (4 kategorie)
- Rejmoniak Stanisław (4 kategorie)
- Golus Wojciech (4 kategorie)
- Skawiński Szymon (4 kategorie)
- Waszut Jan (4 kategorie)
- Ryszka Szymon (4 kategorie)
- Strzelecki Zygfryd (4 kategorie)
- Grajewski Andrzej (4 kategorie)
- Żurek Jacek (4 kategorie)
- Theiner i Ronge (4 kategorie)
- Grunt Józef (4 kategorie)
- Lichota Teodor (4 kategorie)
- Pixa Leopold (4 kategorie)
- Bołda Józef (4 kategorie)
- Jamrozy Karol (4 kategorie)
- Bańka Gerard (4 kategorie)
- Hajda Józef (4 kategorie)
- Jośko Henryk (4 kategorie)
- Rzymełka Franciszek (4 kategorie)
- Kępka Paweł (4 kategorie)
- Tkocz Józef (4 kategorie)
- Masny Andrzej (4 kategorie)
- Pyrcik Konrad (4 kategorie)
- Latusek Paweł (4 kategorie)
- Nagi-Drobina Wincenty (4 kategorie)
- Baksik Sylwester (4 kategorie)
- Gwóźdź Paweł (4 kategorie)
- Gawlik Jerzy (4 kategorie)
- Ulitzka Carl (4 kategorie)
- Cichos Teodor (4 kategorie)
- Woźniak Jan Wilhelm (4 kategorie)
- Jarek Bernard (4 kategorie)
- Harazin Izydor (4 kategorie)
- Moczygęba Paweł (4 kategorie)
- Mrozik Stanisław (4 kategorie)
- Wieczorek Jan (4 kategorie)
- Tomala Wojciech (4 kategorie)
- Huchracki Teodor (4 kategorie)
- Zbaniuszek Franciszek (4 kategorie)
- Szersznik Leopold Jan (4 kategorie)
- Grzywocz Adolf (4 kategorie)
- Libera Piotr (4 kategorie)
- Klapuch Gustaw (4 kategorie)
- Sedlnitzky Leopold (4 kategorie)
- Rogosz Bolesław (4 kategorie)
- Pastwa Józef (4 kategorie)
- Wrzoł Ludwik (4 kategorie)
- Paszyna Jan (4 kategorie)
- Hlond Antoni (Chlondowski) (4 kategorie)
- Węglicki Wojciech (4 kategorie)
- Kwiatoń Helena (4 kategorie)
- Fojcik Jan (4 kategorie)
- Kontny Paweł (4 kategorie)
- Purkop Bernard (4 kategorie)
- Kaspruś Alojzy (4 kategorie)
- Sobański Remigiusz (4 kategorie)
- Tomicki Andrzej (4 kategorie)
- Hajda Piotr (4 kategorie)
- Dembiński Franciszek (4 kategorie)
- Walla Alojzy (4 kategorie)
- Słaboń Manfred (4 kategorie)
- Procek Alojzy (4 kategorie)
- Bujar Józef (4 kategorie)
- Gregor Józef (4 kategorie)
- Franciszek od Krzyża Jordan (4 kategorie)
- Kaczmarczyk Filip (4 kategorie)
- Kopiec Dariusz (4 kategorie)
- Gajda Robert (4 kategorie)
- Meller Ludwika (4 kategorie)
- Kirchniawy Franciszek (4 kategorie)
- Ritter Ignaz (4 kategorie)
- Geranus Jakub (4 kategorie)
- Bronny Ludwik (4 kategorie)
- Dewor Wiktor (4 kategorie)
- Macoszek Antoni (4 kategorie)
- Wuttke Jerzy (4 kategorie)
- Sittko Jan Paweł (4 kategorie)
- Herzog Robert (4 kategorie)
- Skowronek Piotr (4 kategorie)
- Holecki Józef (4 kategorie)
- Konieczny Franciszek (4 kategorie)
- Koterla Józef (4 kategorie)
- Chmielorz Henryk (4 kategorie)
- Gancarczyk Marek (4 kategorie)
- Borowski Władysław (4 kategorie)
- Rogosz Ignacy (4 kategorie)
- Szymoński Aleksander (4 kategorie)
- Heintzel Józef (4 kategorie)
- Zymela Jan (4 kategorie)
- Peterek Andrzej (4 kategorie)
- Opitek Konrad (4 kategorie)
- Bł. Jan Macha (4 kategorie)
- Dubieńczuk Bogdan (4 kategorie)
- Środowski Rafał (4 kategorie)
- Kornke Bernard (4 kategorie)
- Fyrnys Gerard (4 kategorie)
- Gatner Maria (4 kategorie)
- Lohn Władysław (4 kategorie)
- Semkło Stanisław (4 kategorie)
- Bednorz Filip (4 kategorie)
- Dembiński Paweł (4 kategorie)
- Stencel Paweł (4 kategorie)
- Besler Joachim (4 kategorie)
- Goszyc Maksymilian (4 kategorie)
- Wciorek Rozalia (4 kategorie)
- Parafia Matki Bożej Różańcowej w Rudzie (4 kategorie)
- Przybyła Stanisław (4 kategorie)
- Oleś Józef (4 kategorie)
- Widuch Henryk (4 kategorie)
- Sobota Jan (4 kategorie)
- Nagy Augustyn (4 kategorie)
- Szczypa Roman (4 kategorie)
- Tusker Wilhelm (4 kategorie)
- Broda Bolesława (4 kategorie)
- Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Panewnikach (4 kategorie)
- Miozga Jerzy (4 kategorie)
- Rożanowicz Stanisław (4 kategorie)
- Macura Andrzej (4 kategorie)
- Buchcik Antoni (4 kategorie)
- Siwek Wiktor (4 kategorie)
- Bulowski Michał (4 kategorie)
- Skowroński Aleksander (4 kategorie)
- Tempes Leopold (4 kategorie)
- Łuczak Marek (4 kategorie)
- Konieczny Franciszek, kamilianin (4 kategorie)
- Grohs Alois (4 kategorie)
- Pielgrzymka Kobiet do Piekar Śląskich (4 kategorie)
- Kaleta Emanuel (4 kategorie)
- Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie (4 kategorie)
- Szadko Stanisław (4 kategorie)
- Damek Józef (4 kategorie)
- Tylla Franciszek (4 kategorie)
- Jakac Józef (4 kategorie)
- Górek Franciszek (4 kategorie)
- Urban Wincenty (4 kategorie)
- Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zbrosławicach (4 kategorie)
- Wrodarczyk Franciszek Ksawery (4 kategorie)
- Posadzy Ignacy (4 kategorie)
- Wawrzeczko Antoni (4 kategorie)
- Thiletzek Wilhelm (4 kategorie)
- Hornik Benon (4 kategorie)
- Kasprzyk Jan (4 kategorie)
- Laskowski Andrzej (4 kategorie)
- Piesiur Jerzy (4 kategorie)
- Rachwalik Krzysztof (4 kategorie)
- Pisarski Nikodem (4 kategorie)
- Förster Heinrich (4 kategorie)
- Ligoń Adolf (4 kategorie)
- Wojciech Konrad (4 kategorie)
- Szpital bożogrobców w Bytomiu (4 kategorie)
- Rothkegel Henryk (4 kategorie)
- Szweda Jan (4 kategorie)
- Kusz Gerard (4 kategorie)
- Kremiec Jan (4 kategorie)
- Zabłocki Krzysztof (4 kategorie)
- Muzeum Archidiecezjalne w Katowicach (4 kategorie)
- Lazar Alojzy (4 kategorie)
- Sanktuarium maryjne w Starym Wielisławiu (4 kategorie)
- Wojtała Piotr (4 kategorie)
- Hassa Alojzy (4 kategorie)
- Wuwer Arkadiusz (4 kategorie)
- Siwiec Arkadiusz (4 kategorie)
- Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej (4 kategorie)
- Grabka Józef (4 kategorie)
- Wyszyński Stefan (4 kategorie)
- Kuźnik Józef (4 kategorie)
- Skowroński Jerzy (4 kategorie)
- Hollek Damian (4 kategorie)
- Babilas Alojzy (4 kategorie)
- Kempny Roman (4 kategorie)
- Chudoba Walenty (4 kategorie)
- Papkała Jan (4 kategorie)
- Kościół pw. św. Michała Archanioła w Katowicach (4 kategorie)