Kategorie śledzące

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ta strona zawiera listę kategorii monitorujących wypełnianych automatycznie przez oprogramowanie MediaWiki. Nazwy kategorii można zmienić edytując odpowiednie komunikaty systemowe znajdujące się w przestrzeni nazw MediaWiki.

Śledzenie kategorii Nazwa komunikatu Kryteria włączenia kategorii
Strony z odwołaniami do nieistniejących plikówbroken-file-categoryStrona zawiera nieprawidłowe odwołania do plików (odwołania do nieistniejących plików).
Strony zawierające dwie wartości dla tego samego argumentu wywołania szablonuduplicate-args-categoryStrona zawiera szablony, które używają duplikatów argumentów, jak {{foo|bar=1|bar=2}} lub {{foo|bar|1=baz}}.
Strony z przekroczoną głębokością rozbudowyexpansion-depth-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną głębokość rozbudowy.
Strony ze zbyt dużą liczbą wywołań kosztownych funkcji parseraexpensive-parserfunction-categoryNa stronie używanych jest zbyt wiele wymagających funkcji parsera (takich jak #ifexist). Więcej informacji na stronie Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Ukryte kategoriehidden-category-categoryTo jest kategoria z __HIDDENCAT__, co zapobiega wyświetlaniu jej w sekcji z kategoriami na stronie.
Strony indeksowaneindex-categoryNa stronie znajduje się magiczne słowo __INDEX__ (i strona znajduje się w przestrzeni nazw, w której jest ono dozwolone), więc jest indeksowana przez wyszukiwarki nawet wtedy, gdy normalnie by się to nie działo.
Strony, gdzie przekroczono liczbę węzłównode-count-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną liczbę węzłów.
Strony nieindeksowanenoindex-categoryTa strona nie jest indeksowana przez roboty, ponieważ ma wpisane magiczne słowo __NOINDEX__ i znajduje się w przestrzeni nazw, w której ta flaga jest dozwolona.
Strony z nienumerycznymi argumentami formatnumnonnumeric-formatnumTa strona zawiera nienumeryczny argument funkcji parsera „formatnum”.
Strony, w których użyto szablonu z pominięciem argumentówpost-expand-template-argument-categoryDługość strony przekracza $wgMaxArticleSize po rozwinięciu argumentu szablonu (coś w potrójnych nawiasach, np. {{{Foo}}}).
Strony w których przekroczone jest ograniczenie wielkości użytych szablonówpost-expand-template-inclusion-categoryRozmiar tej strony jest większy niż $wgMaxArticleSize po rozszerzeniu wszystkich szablonów, więc część szablonów nie jest rozszerzonych.
Strony z ignorowanym formatowaniem tytułurestricted-displaytitle-ignoredStrona ma ignorowany {{DISPLAYTITLE}} ponieważ nie pasuje on do tytułu aktualnej strony.
Strony używające = jako szablonutemplate-equals-categoryStrona zawiera wikitekst {{=}}, ale na tej wiki nie jest on zamieniany na symbol =. Ta metoda nie jest już wspierana; przyszła wersja MediaWiki zaimplementuje {{=}} jako funkcję parsera.
Strony z pętlami szablonówtemplate-loop-categoryStrona zawiera pętlę szablonów, czyli szablon, który wywołuje sam siebie rekursywnie.